22 افزونه وردپرس برای ایجاد فرم ونظرسنجی


مطالب تخصصیمطالب عمومیوردپرس 

22 افزونه وردپرس برای ایجاد فرم ونظرسنجی

معرفی 22 افزونه وردپرس برای ایجاد فرم ونظرسنجی

Contact Form 7

Contact Form 7

اگر شما به دنبال یک پلاگین ساده ، قابل انعطاف و چند زبانه هستید Contact Form 7 قطعا مورد استفاده شما خواهد بود. بیشتر دانلود کننده ها به شما در مدیریت و شخصی سازی فرم های مخاطبین و دیگر قالب های ایمیل کمک می کنند.

شما می توانید به راحتی برای هر نیازتان از انواع داده ها استفاده کنید و همچنین یک کپچا برای جلوگیری از ورود ربات ها در فرم های ثبت نام بهره ببرید.این همه چیز نیست این فرم می تواند با چند شخص ثالث در ارتباط باشد و این از ویژگی های گسترش آن است .

Ninja Forms

Ninjaforms

Ninja Forms بدون شک یکی از فرم های نهایی ایجاد ابزار در این لیست است که  رایگان عرضه شده است . این افزونه به شما کمک می کند تا بتوانید در محیط دیداری و با کشیدن و رهانمودن در صفحه اشکال منظم و پیچیده ایجاد نمایید.

همانند Contact Form 7 ، این پلاگین نیز هیچ محدودیتی برای ایجاد هر تعداد از فرم ها ، فیلدها ، ایمیل ها، رویدادها یا ثبت نام ها قایل نیست .علاوه بر آن ، این افزونه از شخصی سازی ایمیل ، تغییر فیلدها و حتی خروجی آن ها برای استفاده مجدد و همچنین گزینه آنتی اسپم ارائه می کند.

Formidable Forms

Formidable

Formidable Forms یکی دیگر از پلاگین های انعطاف پذیر و پشتیبانی پولی در حالت اضافه کردن ویژگی های بیشتر است.این افزونه کمک می کند تا فرم های تماس نامحدود شامل آن هایی که چند ستون دارند و نظر سنجی ایجاد نمایید.

شما می توانید با ابزار visual form designing tool قالب ها یا فرم های شخصی بسازید. علاوه بر این شما می توانید نوتیفیکیش ایمیل ارسال نمایید ، قالب ها را وارد یا خارج نمایید ، کنترلرهای اسپم را ادغام نمایید و فرم های چند صفحه ای ایجاد نمایید .

Fast Secure Contact Form

Fast Secure Contact Form

Fast Secure Contact Form قطعا ساده ترین پلاگین است که شما می توانید برای ایجاد ، افزودن و ویرایش فرم های شامل فایل های پیوست از آن استفاده نمایید. با این افزونه می توانید از فرم های خود پشتیبان تهیه نمایید یا بازگردانی انجام دهید همچنین اجازه می دهد تا کاربران را به آدرس شخصی هر فرم هدایت نمایید .

Fast Secure Contact Form از بلاک کردن اسپمرها با استفاده از شخص ثالث شبیه Google re-CAPCHA یا Akismet پشتیبانی می کند.

Contact Form by BestWebSoft

Contact Form by BestWebSoft

اگر شما به هر یک از پلاگین های فرم های تماس بسیار ساده با شورتکدها نگاه کنید Contact Form به شما در ایجاد انواع مختلفی از فرم ها ، اعتبار سنجی داده ها و ارسال پیام با ایمیل به شما کمک می کند.

شما می توانید محتوا و حالات هر فرم را با استفاده از pre-build templates شخصی سازی کنید و آن را با استفاده از شورتکد در سایت یا وبلاگ شخصی خود به همه نمایش دهید.

WP-Polls

اگر شما تازه شروع به کار با وردپرس کرده اید و می خواهید یک نظرسنجی ساده به وبلاگتان بیافزایید این افزونه می تواند نظرسنجی ایجاد و اضافه نماید. WP-Polls به شما قابلیت شخصی سازی حالات و قالب ها را می دهد و همراه با این گزینه هایی برای طراحی نظر سنجی ارائه می دهد این پلاگین همچنین امکان انتخاب چندگانه جواب ها و نمایش آماری را دارد.

WP-Polls

این افزونه از AJAX قدرت می گیرد و به صورت واکنش گرا در دستگاه های موبایل با نوتیفیکیش های سریع و مدیریت نظرسنجی اجرا می شود.

amoForms

amoForms

این لیست نمی تواند بدون یک پلاگین خلاقانه شبیه amoForms کامل شود که اجازه می دهد به سادگی شما با استفاده از کشیدن و رها کردن در محیط دیداری حالات فرم های چند صفحه ای ایجاد کنید. این افزونه به شما در ویرایشگر دیداری طرح های قابل انعطاف ارائه می دهد و اجازه می دهد هر جزییات شامل ظاهر و رنگ ها در فیلدهای فرم را تغییر دهید.

این افزونه از حروف کپچا ، یکپارچگی با Google Analytics و ارسال فرم از طریق AJAX پشتیبانی می کند.

Form Maker

Form Maker

شما نمی توانید از یک پلاگین قدرتمند مانند Form Maker برای کمک به ایجاد فرم های چند صفحه ای با ساخت قالب های شخصی شده با فیلدها و حالات آن ها چشم پوشی کنید. شما می توانید با کشیدن و رها کردن در محیط دیداری فرم های واکنش گرا و بسیار انعطاف پذیر بسازید.

این افزونه از شورتکدهای پرسشنامه ، افزودن به یک پلاگین دیگر و ویژگی ها دیگر پشتیبانی می کند.

Contact Form Maker

Contact Form Maker

اگر شما به فرم های رو به جلو برای ساخت فرم های هوشمند با منطق شرطی نگاهی بیاندازید ، Contact Form Maker آنچه شما نیاز دارید ، است. با قالب های این افزونه شما می توانید فرم های ساده و بسیار پیچیده دارای انواع نامحدود از فیلدها ایجاد نمایید.

شما به سادگی می توانید دکمه های شخصی مانند فیلد گوگل مپ را به فرم خود اضافه نمایید. در پس زمینه این فرم می توانید از پشتیبانی یکپارچه سازی PayPal در فرم ها و امنیت فرم در برابر ربات ها با استفاده از حروف کپچا بهره ببرید.

WPForms

WpForms

WpForms بدون شک یکی از زیباترین و پر استفاده ترین افزونه هاست که نمونه خارجی دیگری ندارد.این افزونه می تواند در ساخت فرم ها برای مخاطبین ،فرم اشتراک و پرداخت در چند دقیقه به شما کمک نماید.

این افزونه از راحتی استفاده برای واکنش گرایی در موبایل ، کاربرپسندی ، فرم های چند صفحه ای با استفاده از ساخت قالب های متنوع و کشیدن و رها کردن Form Builder ساخته شده است.نسخه پریمیوم این افزونه ویژگی هایی مانند  MailChimp و AWeber پشتیبانی می کند. ( مثال : یکپارچه سازی PayPal )

Caldera Forms
Caldera Forms

Caldera Forms یکی دیگر از افزونه های ایجاد فرم های هوشمند است. چیزی که باعث منحصر به فرد بودن افزونه Caldera Forms می شود سیستم آنتی اسپم قدرتمند آن است که به خوبی بدون حروف کپچا کار می کند.

شما می توانید از قالب ساز آن برای ایجاد فرم های واکنش گرا موبایلی دارای انواع مختلفی از فیلدهای فرم و ویرایشگر دیداری با منطق شرطی قادر به جوابگویی اختصاصی به کاربر استفاده نمایید.

YOP Poll

Yoap Poll

اگر شما به فرم های نظرسنجی ساده نگاهی بیاندازید که می خواهید با آن شروع به کار نمایید ، YOP Poll افزونه ای برای شماست .این افزونه می تواند برای اجرای پاسخ های نظرسنجی یک گزینه ای یا چند گزینه ای در وبلاگ یا وب سایت شما مورد استفاده قرار گیرد. این پلاگین اجازه می دهد تا اطلاعات را نمایش یا مخفی نمایید ، اطلاعات را مرتب نمایید ، پاسخ ها را مدیریت کنید ، همه امتیاز ها یا امتیاز دهندگان را مشاهده نمایید و مجوز امتیاز را تنظیم کنید.

علاوه بر این ؛ به شما اجازه می دهد تا نظرسنجی ها را برنامه ریزی نمایید ، آن ها را بایگانی نمایید و همچنین فعالیت ها را به سادگی ثبت وقایع یا ممنوع کنید.

WP-Pro-Quiz

این لیست بدون یک افزونه قدرتمند آزمون مانند WP-Pro-Quiz تکمیل نمی شود که اجازه می دهد تا شما آزمون های تک یا چند گزینه ای ، سوال و پاسخ های تصادفی ایجاد کنید. این پلاگین از مرتب سازی ، افزودن محدودیت زمانی و رسانه در پرسشنامه پشتیبانی می کند.

علاوه بر این شما می توانید ، نکات ، پیش نمایش و پیام های پاسخ را در هر پرس و جو در آزمون هایتان بیافزایید و همچنین این افزونه به صورت کامل سازگار با افزونه های CACTH شبیه افزونه W3 Total Cache می باشد.

Quiz And Survey Master

Quiz And Survey Master

اگر شما نگاهی به آزمون ساز توسعه پذیر و با ویژگی های کامل بیندازید ، Quiz and Survey Master انتخاب صحیحی برای شما می باشد . این افزونه به شما در ساخت آزمون های جذاب و نظرسنجی ها با شخصی سازی و دسته بندی سوالات کمک می کند.

این افزونه ویژگی هایی از قبیل متدهای امتیازدهی ، نوتیفیکیشن های ایمیل و گزینه های پیکربندی برای پیگیری زمانی ، تنظیم محدودیت و برنامه آزمون ها و پشتیبانی برای افزودن یک قابلیت ارائه می دهد.

OpinionStage

OpinionStage

OpinionStage یکی از انواع افزونه های All-in-one می باشد که به شما در ایجاد اشیا بسیاری مانند برگه های رای ، آزمون ها ، نظرسنجی ها و فرم ها کمک می کند . شما می توانید به کاربران خود این اجازه را بدهید تا به صورت ناشناس یا درخواست شناسه شان پرسشنامه را پر کنند و پاسخ ها را فیلتر نمایید . ( مثال : ادغام شبکه های اجتماعی )

علاوه بر این افرونه چند زبانه به شما اجازه می دهد لوگوی شخصی خود را اضافه کنید ، فرم ها با برنامه می توانند به صورت خودکار به خوبی جواب گرفتن فرم ها و آمار پاسخ های دقیق بسته شود.

PollDaddy

PollDaddy

PollDaddy یکی از افزونه های ایجاد نظرسنجی چند زبانه می باشد که شما را در مدیریت و ارزیابی نظرسنجی با وردپرس یاری می کند . شما می توانید 20 حالت مختلف نظرسنجی شخصی ایجاد نمایید ، پاسخ ها برای نظرسنجی تان را ببینید همچنین برنامه ای برای بستن نظر سنجی در روزی مشخص پیاده نمایید.

علاوه بر این شما می توانید پاسخ های نظرسنجی را برای کاربران نمایش دهید یا مخفی نمایید و حتی آن ها را در سایت های دیگری جایگذاری نمایید (اجازه برای اهداف بازاریابی را تداعی می کند.)

CaptainForm

CaptainForm

اگر شما می خواهید برنامه ای برای مشتریان خود برای پرداخت نرخ کالاهای دیجیتال به خوبی پیاده نمایید ، CaptainForm می تواند با یکپارچه سازی برنامه و راه های پرداخت شخص ثالث به شما کمک نماید.

این افزونه در ساخت فرم های جذاب ، شخصی سازی کامل و واکنش گرا و نظرسنجی ها با استفاده از کشیدن و رها کردن در محیط دیداری با پشتیبانی بیش از 20 نوع فیلد به شما کمک می کند.

شما قادر به استفاده فرم های آپلود تک فایل یا چند فایل  و گزینه ای برای “ذخیره و ادامه ” در پردازش پر کردن فرم هستید.

PlanSo Forms

PlanSo Forms

PlanSo Forms یکی از سازنده های فرم ساده و قابل انعطاف برای ساختن و طراحی فرم های واکنش گرا است. شما می توانید از intuitive سازنده فرم چند زبانه کشیدن و رها کردن برای ایجاد فرم ها و جایگذاری آن ها در وبلاگ یا وبسایت شخصی خود بهره ببرید.

این افزونه اجازه می دهد فرم های با فیلدهای مختلف بسازید ( شامل آپلود فایل ) و قابلیت پشتیبانی برا قالب های مختلف ، ویژگی های ارجاع ردیابی و حفاظت از آنتی اسپم بدون کپچا ارائه می دهد.

Contact Forms by Cimatti

Contact Forms by Cimatti

Contact Forms یکی دیگر از افزونه های ساده ساختن فرم تماس است .چیزی که این افزونه را منحصر به فرد می کند قابلیت تنظیم API ها برای توسعه دهندگان است که می توانند آن ها را شخصی سازی کنند ویژگی هایی بیافزایید. این افزونه به شما در طراحی فرم های مختلف ( انواع فیلدهای قابل خواندن ) ، پاسخ های شخصی پیام ها و نوتیفیکیشن های ایمیل با استفاده  از کشیدن و رها کردن با ویرایشگر WYSIWYG  کمک می کند.

این افزونه همچنین دارای ابزار گرفتن خروجی ، گزینه های پیشرفته فیلتر و پشتیبانی برای reCAPTCHA می باشد.

Playbuzz

Playbuzz

این لیست بدون یک افزونه پر استفاده مانند Playbuzz تکمیل نمی شود این افزونه می تواند با محتویات تعاملی متعدد از Playbuzz.com جایگذاری شود.محتوا شامل ویدیوهای snaps ، شمارنده ها ، گزینه های نظرسنجی و آزمون های بهینه شده برای افزایش تعامل کاربر بهتر صرف کردن زمان کاربران شما در سایت می باشد.

همچنین شما می توانید به صورت خودکار در افزونه محتوای مرتبط را با استفاده از برچسب های فیلتر نمایش دهید و آن ها را با شورت کدها در هر جایی جایگذاری کنید.

Watu

Watu

آخرین ولی نه آخرین در زمان ، ما Watu را داریم ؛ یکی از بهترین آزمون سازهای انعطاف پذیر که به شما در ساخت آزمون ها و امتحان های دوستانه با لمس (touch-friendly) کمک می کند . آزمون ها می توانند شامل سوالات یک گزینه ای یا چند گزینه ای یا سوال های بی انتها باشند و شما می توانید آن ها را با استفاده از شورتکدها در هر جای سایت یا وبلاگتان قرار دهید.

Watu می تواند پاسخ ها یا شرکت کنندگان را در آخر هر آزمون نمایش دهد و پاسخ ها را با نمودار میله ای نمایان کند و از اشتراگ گذاری آزمون در فیس بوک پشتیبانی نماید.

توجه : این مطلب ترجمه شده است شاید بعضی از جاها کلمات پس و پیش باشد یا جمله ای صحیح ترجمه نشده باشد.

منبع : http://www.hongkiat.com/blog/wp-plugins-forms-polls-surveys/

 
مطالب مرتبط با این دسته بندی