فایل های پیوست در قالب


طراحی سایت با وردپرسوردپرس 

در قسمت نوزدهم از طراحی سایت با وردپرس به فایل های پیوست در قالب می پردازیم:

پیوست ها نوع خاصی از پست هستند که اطلاعاتی راجع به عکس های آپلود شده در رسانه را به شرح نام و توضیحات نگه می دارند، که می تواند از چندین طریق post type – attachment با فایل های پیوست در قالب نمایش داده شود.

برای تصاویر، به عنوان مثال، نوع پست پیوست به اطلاعات متادیتا، درباره اندازه تصاویر، تصویر شاخص تولید می شود، محل فایل های تصاویر، متن alt اچ تی ام ال، و حتی اطلاعاتی که از داده EXIF در تصاویر گرفته شده است، لینک می شود.

از قالب های پیوست با اضافه کردن اطلاعات متادیتا برای بارگزاری ها، برای بهبود سئو استفاده می شود.

همانطور که در سلسله مراتب مشاهده کردید، شما می توانید فایل های پیوست خود را از طریق چندین فایل قالب به ترتیب به جایگزین نمایش دهید:

1. MIME_type.php و یک subtype.php که می تواند هر MIME type باشد (برای مثال: image.php, video.php, application.php) برای text/plain موارد زیر را دنبال کنید:

  1. text_plain.php
  2. plain.php
  3. text.php

2. attachment.php

3. single-attachment.php

4. single.php

5. singular.php

6. index.php

#MIME_type.php

فایل های پیوست توسط فایل های قالب بر اساس mime_type کار می کنند. به عنوان مثال، اگر پیوست شما یک تصویر باشد، شما می توانید از طریق ایجاد یک فایل image.php نحوه نمایش آن را شخصی سازی نمایید. همه تصاویر با post_mime_type از */image مطابق فایل image.php شما رندر خواهند شد.

پیوست ها همچنین استفاده از فایل subtype.php را پشتیبانی می کنند. برای ادامه مثال تصویر، شما می توانید قالب خود را برای نه تنها یک فایل image.php بلکه زیر شاخه jpg.php تنظیم کنید.

#Attachment.php

یک برگه پیوست (attachment.php) یک برگه پست یکتا با نوع پست پیوست می باشد، از طریق ایجاد یک attachment.php ایجاد می شود. دقیقا مثل یک برگه پست یکتا، که مختص مقاله شماست، برگه پیوست یک برگه اختصاصی در پیوست های قالب شما ایجاد می کند.

ایجاد برگه پیوست یک مثال ساده از ایجاد فایل attachment.php است. فایل attachment.php شامل کدی شبیه برگه پست single.php می باشد.

#مرجع توابع

  • ()get_attachment_template مسیر قالب دلخواه را در قالب فعلی یا قالب والد بازیابی می کند.مطالب مرتبط با این دسته بندی