طراحی سایت با وردپرس قسمت پنجم


طراحی سایت با وردپرسوردپرس 

طراحی سایت با وردپرس قسمت پنجم مثال هایی در مورد توسعه قالب با وردپرس از قسمت شروع طراحی سایت با وردپرس می پردازیم:

یکی از بهترین راه های تفهیم کدهای استاندارد پیدا کردن مثال هایی از دیگر قالب هاست که آن با این استانداردهای ذهنی نوشته شده است.

#قالب های پیش فرض “Twenty”

در پکیج های هر ورژن از نسخه های ورژن 3.0 (و نامی که بعد از آن سال در مورد آن ها منتشر می شود) قالب ها به صورت پیش فرض، برخی از بهترین های مطالعه راجع به چگونگی ساخت قالب موجود است. دلیل این است که آنها با استفاده گسترده از ذهن طراحی شده و به طور کامل به استاندارد کدهای وردپرس پایبند هستند. شما می توانید فایل های قالب را دانلود کنید و مطالعه نمایید، و آن ها را در اطراف به عنوان نمونه به مرجع برای یادگیری چگونگی توسعه قالب های شخصی نگه می دارد.

#قالب تاکید

بر خلاف قالب های پیش فرض “دوهزار” s_(یا Underscores) قالب، موضوعی است که هدف نهایی توسعه دهندگان به جای کاربران نهایی است. این را در نظر بگیرید که از یک قالب شروع کننده برای به عنوان اساس برای توسعه سریع استفاده کنید. اینجا تعدادی از ویژگی ها آورده شده است:

  • قالب های html5 برای محتوای قالب های خطا خوب هستند.
  • پیاده سازی نمونه سرآیندهای سفارشی در inc/custom-header.php.
  • تگ های قالب سفارشی در inc/template-tags برای نگهداری قالب های سازمان یافته و جلوگیری از تکرار کد.
  • تعدادی از اسکریپت ها برای بهبود ناوبری صفحه کلید (در js/keyboard-image-navigation.js بیابید) و همچنین ناوبری صفحه کلید در js/navigation.js.
  • 5 طرح CSS نمونه در layouts/ و همچنین شروع کننده CSS که شما در ساخت و طراحی.
  • کد لایسنس GPL.

ویژگی های بالا تاکید می کند یک قالب بزرگ برای توسعه دهنده تمایل به ساخت قالب خود را به وجود می آورد. و حتی اگر شما پای چپ آن را که هنوز هم یکی از نمونه های عالی از یک کد خوب قالب است را حذف کنید، با استانداردها و بهترین شیوه ها توسعه یافته است.

مروری دقیق تر روی Underscores’ website موجود است.

Code for Underscores may be found at github.

#منابع دیگر

علاوه بر این، همه قالب های انتشار یافته در دایرکتوری قالب قبل از منتشر شدن طبق استانداردها بررسی می شود. بررسی قالب ها در دایرکتوری روش بزرگی برای تفهیم بهتر چگونگی کارکرد توسعه قالب و یک راه خوب برای الهام گرفتن از قالب خودتان می باشد.

در ادامه مطلب وارد بخش دوم شده و اساس قالب، فایل های قالب و استایل شیت اصلی را می خوانیم همچنین در پست قبلی می توانید راه اندازی یک محیط توسعه را مطالعه نمایید.
مطالب مرتبط با این دسته بندی